E-HURTOWNIA B2B

 UWAGA!!! Dostęp do e-hurtowni oraz dokumentów z promocjami mają jedynie uprawnione podmioty gospodarcze - wszystkie te, które prowadzą handel artykułami ogrodniczymi. Dlatego weryfikujemy firmy podczas procesu rejestracji i nie każdy podmiot jest kwalifikowany do zakupów w cenach hurtowych. 

W czasie rejestracji poprosimy Państwa o podanie podstawowych danych w celu utworzenia konta klienta hurtowego. 

Państwa dane zostaną zweryfikowane przez nasz zespół i w przypadku pozytywnej kwalifikacji dostaną państwo maila zwrotnego z loginem i hasłem. 
                                                  www.internas.com.pl

 

Hurtownia ogrodnicza Internas Sp. z o.o. działa na regionalnym i polskim rynku ogrodniczym od ponad 20 lat. W ciągu wielu lat obecności na rynku wypracowaliśmy bardzo dobry system obsługi klientów hurtowych i indywidualnych. Nieustannie dbamy o to aby w swojej ofercie posiadać wchodzące na rynek nowości. Importujemy również we własnym zakresie niektóre produkty sezonowe po to, żeby nasi odbiorcy mogli się cieszyć wysoką jakością i atrakcyjnymi cenami towarów.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment nasion warzyw i kwiatów (w tym atrakcyjnych nowości z importu), cebulek kwiatowych, materiału szkółkarskiego ozdobnego i owocowego, narzędzi i sprzętu niezbędnego dla potrzeb ogrodnictwa, środków ochrony roślin oraz innych artykułów ogrodniczych (folie, agrowłókniny, podłoża itp.).

Informacja o sklepie:

INTERNAS Sp. z o.o.

ul. Giełdowa 12B

52-438 Wrocław

NIP 8943057880

+48 502 311 503
E-mail: zamowienia@internas.pl